bar
GRACE - South Africa1

GRACIO - Sudafriko

Nomo: S-ro Greg Gerasimo
Tel: +27 83 440 2479
Retpoŝto: greg@maritimemarketing.co.za

GRACE - India(Recycling)

GRACE - Barato (Reciklado)

Nomo: sinjoro Deepak V Thakurani
Tel: +91 73037 07999
Retpoŝto: indiarecycle@gracepm.com

GRACE - India(Recycling)

GRACE - Barato (Extrusion)

Nomo: S-ro Sunil Ambekar
Tel: +91 99875 49649
Retpoŝto: india@gracepm.com

GRACE - Malaysia

GRACIO - Malajzio

Nomo: Mr.Pak
Tel: +60 19 732 7961
Retpoŝto: malaysia@gracepm.com

GRACE - Thailand

GRACIO - Tajlando

Nomo: sinjoro Peerunthorn
Tel: +66 86 000 0491
Retpoŝto: thai@gracepm.com

GRACE - Italy

GRACIO - Italujo

Nomo: S-ro Levio Loris
Tel: +39 348 477 30 01
Retpoŝto: italia@gracepm.com

GRACE - Spain

GRACIO - Hispanujo

Nomo: sinjoro Paskalo
Tel: +34 610 47 3001
Retpoŝto: span@gracepm.com

GRACE - Costa Rica

GRACIO - Kostariko

Nomo: S-ro Jorge A Badilla H
Tel; + (506) 71069983
Retpoŝto: costarica@gracepm.com

GRACE - Turkey

GRACIO - Turkujo

Nomo: S-ro Senol Kaya
Tel: +905326138359
Retpoŝto: meleagro@gracepm.com

GRACE - Poland

GRACIO - Pollando

Nomo: S-ro Michal Fafara
Tel: +48 695 574 833
Retpoŝto: biuro@amprecykling.pl

GRACE - Bangladesh

GRACIO - Bangladeŝo

Nomo: s-ro Mohammad Abu Hasan
Tel: +88 01915 555 362
Retpoŝto: hasan_motors@yahoo.com

GRACE - Israel

GRACIO - Israelo

Nomo: sinjoro Galit Saar
Tel: 972-4-6291860 / 1
Retpoŝto: galit@Neiger.co.il

GRACE - Algeria

GRACIO - Alĝerio

Nomo: S-ro ABID Bouzid
Tel: + 213-661302880
Retpoŝto: abidanimex@yahoo.fr

GRACE - UK

GRACIO - UK

Nomo: S-ro John Allsop
Tel: +44 (0) 7585447795
Retpoŝto: uk@gracepm.com

GRACE - New Zealand

GRACIO - Nov-Zelando

Nomo: S-ro Ron Williams
Tel: + 64-27-526-7654
Retpoŝto: nz@gracepm.com

GRACE - Germany

GRACIO - Germanujo

Nomo: S-ro Inĝeniero Adam Adamowicz
Tel: +49 333 449 668 49
Retpoŝto: germany@gracepm.com

GRACE - Brazil

GRACIO - Brazilo

Nomo: sinjoro Pedro Mendes
Tel: + 55-11-98224-3852
Retpoŝto: pedro@gracepm.com

GRACE - Argentina

GRACIO - Argentino

Nomo: S-ro Claudio Haberl
Tel: + 54-911 44017112
Retpoŝto: claudio@gracepm.com

GRACE - Argentina

GRACIO - Argentino

Nomo: S-ro Carlos Lofredo
Tel: + 54-911 35639880
Retpoŝto: carloslofredo@gracepm.com

GRACE - Indonesia

VETKURO - Indonezio

Nomo: S-ro Abrar
Tel: + 62-87878000799
Retpoŝto: abrar@gracepm.com

GRACE - Iran

GRACIO - Irano

Nomo: sinjoro Henrik Yarijanian
Tel: +98 912 125 8663
Retpoŝto: singermachinery2000@yahoo.com

GRACE - Egypt

GRACIO - Egiptujo

Nomo: sinjoro Mohamed Mahmoud
Tel: + 20-1282151630
Retpoŝto: mohamed@gracepm.com

GRACE - France

GRACIO - Francujo

Nomo: S-ro Claude Cohen
Tel: + 33-9-50604369
Retpoŝto: claude.cohen@bexfrance.com

Grace China

Gracia Ĉinio

Nomo: Grace China
Tel: + 86-512-58992901
Retpoŝto: info@ gracepm.com